Paylaş
Hakkımızda
01

Artimage Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti

Artimage 2007 yılında Aytekin Üstünsoy tarafından kuruldu. Kentsel tasarım, peyzaj, iç dekorasyon, projelendirme, uygulama hizmeti veren firma yurtiçinde çeşitli ölçekte ve türde projeler gerçekleştirmekedir. Özellikle ana konusu olan dekoratif beton uygulamaları ve projeleri konusunda küçük, büyük ölçekli birçok projeye imza atmıştır. Araç yolları, yürüyüş yolları, kaldırımlar, reakreasyon alanları, havuz kenarları, rampalar, otopark alanları, iç mekan uygulamaları, cafe ve restaurant zeminleri, mağaza zeminleri...

Tasarımda farklılığı arayan tüm zeminlerde renk ve dokuyla projelere hayat veriyor. Uygulamalar bünyesinde bulunan profesyonel ekip ve ekipmanlarla yapılıyor.

 

Aytekin Üstünsoy

1969'da Eskişehir Sivrihisar'da doğmuştur. 1994 yılında ODTÜ Mühendislik Fakültesi Metalurji Mühendisliğinden mezun olmuştur.

1998 yılında Lafarge Beton grubu bünyesinde işe başlayan Üstünsoy, dokuz seneye aşkın bir süre içinde değişik pozisyonlarda görev almıştır. Son görevi olan dekoratif beton uygulamaları ve geliştirlimesi için 2001 yılında Fransa'da dekoratif beton eğitimi, 2002 yılında İngiltere'de dekoratif baskı beton ve uygulama eğitimi almıştır.

2005 yılında dekoratif beton ve uygulama eğitimi vermek üzere Romanya Lafarge gitmiştir. 2006 - 2007 yıllarında İngiltere'de dekoratif renkli beton uygulamaları , geliştirilmesi , teknolojisi ve eğitimi için iki ayrı kursu tamamlamıştır.

2005 yılından itibaren Yıldız Teknik Üniversitesinde seçmeli ders olarak verilen mimarlıkta güncel beton uygulamalarında, mimarlık öğrencilerine betonda renk ve dokunun kullanılması ve uygulama teknikleri konularında eğitim vermektedir.

Çeşitli üniversitelerde, belediyelerde ve özel kuruluşlarda dekoratif beton konusunda seminerler ve eğitimler organize etmiştir.

2007 yılında Lafarge Beton bünyesinden ayrılan Üstünsoy, Artimage firmasını kurarak çalışmalarına devam etmektedir. ARTIMAGE, halen AKÇANSA firmasının dekoratif Betonlarda Yetkili Uygulama ve Satıcı Bayisi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Diğer Markalarımız

Artimage Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti